Chiavari stoličky na predaj

Ak si pre svoju akciu vyberiete stoličky Chiavari, určite ste sa rozhodli správne. Niet miesta či udalosti, ktoré by s týmito legendárnymi stoličkami nezískali čaro elegancie. Ide o ikonu vo svete eventov a zábavného priemyslu, ktorá zaručene podčiarkne silu slávnostného okamihu. Tiež je to skvelá investícia do budúcnosti, nakoľko Chiavari je meno, ktorého cveng sa rokmi brúsi a v oblasti organizovania eventov a iniciačných obradov rezonuje na výslní už nejaký ten rok.

Chiavari stoličky sú dostupné v rôznych materiáloch, dizajnoch a farebných prevedeniach, čo znamená, že dokážu splniť požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

„Kvalita stoličiek je overená rokmi a výbornými referenciami spokojných zákazníkov“

Chiavari stoličky sa vyrábajú v dvoch základných variantoch – v drevenom a plastovom.
Drevená stolička Chiavari je z bukového dreva a dodávame ju v rôznych farebných prevedeniach. Zatiaľ čo Chiavari biela a v odtieni Limewash sú skladom, v prípade záujmu je možné zadovážiť tiež zlatú, striebornú, hnedú či inú farbu (na objednávku).

Pokiaľ ide o udalosti modernejšieho rázu, často je využívaný plastový variant stoličky Chiavari, ktorý má identické vlastnosti ako stolička v drevenom prevedení a je vyrobený z priesvitného polykarbonátu (živice). Naviac, práve tento materiál je odolnejší voči vonkajším podmienkam a tak dotvorí atmosféru udalostí konajúcich sa vonku, hoci aj pod šírym nebom. Jedinečný dizajn je už len pomyselnou čerešničkou na torte.

Minimálna nosnosť stoličiek Chiavari je 120 kg a sú stohovateľné (do 12 ks na seba). Pre maximálne pohodlie vašich hostí ponúkame tiež doplnkový sortiment- mäkký alebo tvrdý podsedák.

Title

Go to Top