Ak si pre svoju akciu vyberiete stoličky Chiavari, určite ste sa rozhodli správne. Niet miesta či udalosti, ktoré by s týmito legendárnymi stoličkami nezískali čaro elegancie. Ide o ikonu vo svete eventov a zábavného priemyslu, ktorá zaručene podčiarkne silu slávnostného okamihu. Tiež je to skvelá investícia do budúcnosti. Chiavari je totiž meno, ktorého cveng sa rokmi brúsi. A v oblasti organizovania eventov a iniciačných obradov rezonuje na výslní už nejaký ten rok.

Chiavari stoličky sú dostupné v rôznych materiáloch, dizajnoch a farebných prevedeniach. To znamená, že dokážu splniť požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

„Kvalita stoličiek je overená rokmi a výbornými referenciami spokojných zákazníkov.“

Chiavari stoličky sa vyrábajú v dvoch základných variantoch – v drevenom a plastovom.

Drevená stolička Chiavari je z bukového dreva a dodávame ju v rôznych farebných prevedeniach. Zatiaľ čo Chiavari biela a v odtieni Limewash sú skladom, v prípade záujmu je možné zadovážiť aj iné farby. Zlatú, striebornú, hnedú či inú farbu (na objednávku).

Pokiaľ ide o udalosti modernejšieho rázu, často je využívaný plastový variant stoličky Chiavari. Ten má identické vlastnosti ako stolička v drevenom prevedení, ale je vyrobený z priesvitného polykarbonátu (živice). Naviac, práve tento materiál je odolnejší voči vonkajším podmienkam. Tak dotvorí atmosféru udalostí konajúcich sa vonku, hoci aj pod šírym nebom. Jedinečný dizajn je už len pomyselnou čerešničkou na torte.

Minimálna nosnosť stoličiek Chiavari je 120 kg a sú stohovateľné (do 12 ks na seba). Pre maximálne pohodlie vašich hostí ponúkame tiež doplnkový sortiment- mäkký alebo tvrdý podsedák.